| mroland94 a întrebat:

Buna am o problema cu SA:MP si cu GTA San Andreas... dupa ce am intrat in joc si joc putin se misca greu ca si cum ar avea lag; apoi se misca iarasi repede, mai joc putin apoi iarasi, ca un fel de intrerupere, merge repede, incet apoi iarasi repede si tot asa...Mentionez ca folosesc un laptop ASUS X54H placa video este AMD Radeon HD 6400, procesorul: Intel Core i3-2350M, 2.3 GHz, 4GB/ram si am Windows 7. Am spatiu destul, folosesc 2 partitii: C ( unde este instalat windows-ul ) - 46 GB liberi din 100 GB, iar D ( unde sunt documentele si unde este instalat GTA San Andreas ) - 140 GB liberi din 598 GB.

Nu stiu care are putea fi problema deoarece alte jocuri noi aparute mi se misca destul de bine la setari aproape maxime, iar GTA San Andreas este setat si el la o rezolutie destul de buna, dar cum am mentionat mai sus mi se misca greu.

Ma puteti ajuta va rog?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| FlorinFindus a răspuns:

Gta san andreas are rezolutia 800px pe 600px s-ar putea sa nu supotre leptopul

5 răspunsuri:
| FlorinFindus a răspuns:

Placa video e problemasad la laptopuri nu pot fi schimbate

| mroland94 explică (pentru FlorinFindus):

Nu cred ca placa video ar fi o problema din moment ce alte jocuri noi merg cum ar fi COD MW3...

| mroland94 explică:

Am dezinstalat placa video, iar acum am aflat ca numele ei ( dupa ce a citit-o) se numeste ATI Radeon HD 7470M 1GB, cum scrie si pe laptop...

| mroland94 explică (pentru FlorinFindus):

Nu stiu sigur daca suporta sau nu... pai si nu se poate face ceva daca n-ar suporta?

| FlorinFindus a răspuns (pentru mroland94):

Nu

| FlorinFindus a răspuns (pentru mroland94):

Gta san andreas are rezolutia 800px pe 600px s-ar putea sa nu supotre leptopul