| Kaliiii a întrebat:

Am o problema cu safari, nu imi acceseaza o pagina mai exact tumblr si imi afiseaza: "Safari can't establish a secure connection to the server". Stie cineva cum as putea rezolva problema? Multumesc.

1 răspuns:
| FullDMG a răspuns:

Salutare!
Probabil este din setarile browser-ului, pe undeva pe la setarile de securitate...dar iti pun o intrebare, dc nu folosesti un browser mai bun?(mozilla sau chrome) si cred ca vei rezolva problema happy. Bafta!