| With0utName a întrebat:

Am o problema cu tastatura...cand vreau sa ma joc nu-mi merg butoanele...stie cineva care e problema?

3 răspunsuri:
| ÄnCüTzZäCöÖLL a răspuns:

Este veche.Eu iti recomand una noua! Succes!

| OvidiuGeorge a răspuns:

Da cel putin asa cred! iti sugerez sa ei o surubentia (nu glumesc )si so desfaci usor apoi vezi carei treaba si poate o fi avanda o frimitura o ei si apoi pui piesele la loc usor daca nu apeleasa la un specialist!

| OvidiuGeorge a răspuns:

Da! desfa tastatura si vezi probabil are ceva frimituri de paine acolo...sau mancare e posibil si apoi o reasamblezi!