| raul93 a întrebat:

Buna am o problema cu un laptop Compaq CQ58.Am ajuns la partea cu partitiile am formatat partitia unde o fost windows-ul inainte si in partea de jos imi zice ca "windows cannot be installed in the GPT partition" sau ceva de genu era...am intrat in bios am dat disable la secure boot dar la fel face... daca ma puteti ajuta cu o informatie ce as putea sa fac in aceasta privinta nu as vrea sa sterg toate partitiile doar sa pun windows-ul pe cea formatata anterior.Multumesc mult dau funda raspunsului care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| Kilobyte a răspuns:

Salutare,

Din pacate nu prea ai scapare.
Trebuiesc sterse toate partitiile si apoi repartitionat tot hardul.

O zi buna.