| ValyLooRd a întrebat:

am o problema.
Cum scap de runtime? adica cand vreau sa bag switchbotu pe metin imi apare mereu runtime si imi inchide metinul.Cum scap de aceasta problema? A da si stiti vreun site de unde pot sa descarc switchbot in romana functionabil dau FUNDA!

1 răspuns:
| Hanzu_Radu_1996 a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/49MLFSN7MYN2/Switchbotv3-1-By-OnY-HPB-rar.html Acesta este site :D, apropo cu problema runtime nu prea stiu la ce te referi, adica eu am avut switchbot de pe site asta si mi-a mers bine mersi, sper ca-ti va merge la fel si tie, Funda? :D