| Freeworld30 a întrebat:

Am o problema la un laptop care are Windows 7. Cand i-am dat shut down aseara nu mi s-a inchis,si l-am lasat pornit pana a doua zi, si azi cand am intrat pe net,mi s-a facut fereastra de la Chrome mare, ca imi acopera bara de start. Tot ce deschid pe laptop imi acopera bara de start,daca miniminez fereastra,apare bara de start,dar daca o fac mare, imi acopera bara. Din ce cauza este si ce se poate face ca sa nu imi mai acopere bara?

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Apesi tasta f11 cand esti pe chrome si ai rezolvat problema...

| Freeworld30 explică (pentru SasNetRomania):

Am apasat, dar o minimizeaza, si cand selectez ca sa se mareasca, o mareste iar peste bara. Si cand am deschis un alt program bara tot era acoperita.