| Benea_Alex_1999 a întrebat:

Buna, am o problemă legată de rezoluția PC-ului. Ce o săptămână când intru in orice joc mi-l pune 4:3, adica am două dungi negre pe margine, si nu mi-l pune in full screen...Ce pot sa fac? Înainte jocurile mergeau bine, normal, iar dintr-o dată BAM...

1 răspuns:
| Alynescu22 a răspuns:

Cand intri in joc adica dai click dreapta pe iconita dai proprietati si vezi acolo ai dai sa porneasca pe 640×860 sau cat este si cand intra in joc o modifici sau altceva dai la setarile jocului si setezi pe 16:9 trebuie sa aive in setari undeva