| Baie1eL a întrebat:

Buna am o problema nu merge Metin2, Jade Dynasty, si nici un joc de pe net imi tot da eroarea asta "Ne pare rău, sistemul dumneavoastră nu are suport pentru grafica 3D, vă rugăm să verificaţi hardware-ul şi configeration sistem, apoi încercaţi din nou"imi puteti spune ca sa fac va rog dau funda. contactati-ma la id de mess :raul_fotbalistu01

4 răspunsuri:
| myself a răspuns:

Uita-te sa vezi daca ai placa video bagata bine sau daca nu e instalata daca nu e instalata sau tot nu poti sa joci reinstaleazo si o sa mearga totul okwinking

| myself a răspuns:

...cu cd-ul de la placa video

| Baie1eL explică:

Cum o reinstalez?

| Baie1eL explică:

...habar nu am! unde am si cd-ul ala ca la mine mi-a facut altcineva