| Nico_Murariu_1996 a întrebat:

am o tastatura Logitech mx5000 wireless, problema ar fi ca nu am receiverul (usb-ul pentru conectare) pe tastatura scrie bluetooth si ip-ul tastaturii a bluetooth-ului. Intrebarea mea este: pot sa conectez un bluetooth la ea? de asta universal?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Sa conectezi bluetooth la ea? Nu stiu la ce te referi.
Uita-te daca are vreun buton de On/Off. Daca e prin bluetooth pe telefon sau laptop ar trebui sa iti apara ca device la care te poti conecta cand e activat. ca si cum ai trimite de pe un telefon pe altu fisiere prin bluetooth. Asa te poti conecta la ea.
Bafta.