| anonim_4396 a întrebat:

Buna am primit ban pe CS si cand vreau sa intru din nou in CS merge sunetu, l dar meniul/ecranu e tot negru si jos se vede o dunga mai groasa galbena; si de selectat doar pe Counter Strike pentru refresh atat!
Ce sa fac sa scot poracaria aia din el cum il gasesc in folderu unde am instalat Counter Strike-ul?

Dau funda la cine ma ajta cu un raspuns bun si multumesc de ajutor!

5 răspunsuri:
| reihiuke a răspuns:

Incearca sa reinstalezi jocul. Nu cred ca are cum sa fie de la ban.

Răspuns utilizator avertizat
| buffa a răspuns:

Cind vei reinstala joaca tot una va fi si lag.
dar instaleaza un alt CS,

| Darky142 a răspuns:

Nu ai Luat ban ai luat comanda exterminate care iti modifica fisierele :fisiere modificate
models/player.mdl
models/v_ak47.mdl
cs_dust.wad
models/v_m4a1.mdl
resource/GameMenu.res
halflife.wad
cstrike.wad
maps/de_dust2.bsp
events/ak47.sc
dlls/mp.dll
reinstaleaza cs-ul ca e mai usor cand intri in cs ca sa rezolvi lagu scrie in consola rate 25000 Funda!

| eugen11 a răspuns:

Instaleaza-l din nou happy alt fel nu o sa poti sa faci nimic