| NyKoLe25 a întrebat:

Cum castig diamante la Lady Popular dar fara sa le cumpar? Si cum ajung pe podium ? Spuneti-mi si numele vostru app!
Dau funda! la ce mai bun raspuns si cel care ma ajuta cel mai mult!

Răspuns Câştigător
| maya29 a răspuns:

Buna. Si eu joc lady popular.Pai diamante le poti cumpara dupa cum stii si mai poti castiga 200 de diamante la 100 de zile.Pe podium ajungi daca tu votezi cat mai multe domnisoare si ele te voteaza pe tine. Sper ca te-am ajutat. Numele meu de pe lady popular este : anna_andy, lavynialavy.Am 2 conturi. Uite daca vrei sa vorbim asata e id-ul meu : andreeaandronachi. Funda?