| Dragonisgaby a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu Uplay+ (Ubisoft plus section).
Ideea e in felul urmator: Vreau sa cumpar un joc, For Honnor si daca intru in Store pe Ubisoft (Nu pe Uplay+) nu imi apare. Dar pot sa il cumpar extern din browser (https://store.ubi.com/......s?/ie/game
Acum vine o contradictie, pe acel site prezentat mai sus imi spune "Activation: Automatically added to your Uplay PC library for download.
Requirements: You will need to install the UPLAY PC application in order to run this content", dar l-am mai vazut aici spre exemplu, unu imi zice "PLAY FOR HONOR WITH UPLAY+".
Ce e mai exact acest uplay+? Ca sa ma joc un joc valabil pe Uplay+ trebuie neaparat sa am subscriptia?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Uplay+ te lasa joci aproate tot ce pe store cu toate DLC-urile cu 15 euro pe luna. Nu, poti cumparara orice joc si dlc separat dar in functie de ce vrei poate fi destul de scump daca vrei pachetul complet.