| violettaroz6 a întrebat:

Am si eu o intrebare! Joc the sims 3 Island Paradise si imi place mult jocul.Doar o mica problema! Nu stiu cum sa imi fac sirena! Cine ma poate ajuta sa imi dea un raspuns exact!

Răspuns Câştigător
| peky11 a răspuns:

Funda?

7 răspunsuri:
| peky11 a răspuns:

Cum sa faci sirana:
1. faci skill la facut scufundari si te duci la siren cave sau ceva de gen si tot vorbesti cu ea despre fish parts pana iti da niste alge si le mananci

| violettaroz6 explică (pentru peky11):

Merci mult!

| violettaroz6 explică (pentru peky11):

Da!

| CoOlGirlz a răspuns (pentru peky11):

Eu m-am uitat la toate apele din Island Paradise si nu este niciune siren cave sau ceva de genul. Ma poti ajuta? Unde pot gasi acest siren cave?

| peky11 a răspuns (pentru violettaroz6):

Funda?

| peky11 a răspuns:

Si 2 prin life time rewards iti trebuie 25.000 points

| Chircan_Ruxi_1990 a răspuns:

Cum invati sa faci scuba diving?

| angryme a răspuns:

Deci trebuie sa faci scumba diving ceva de genu si sa te plimbi pe sub apa ca sa gasesti o sirena, dar sa ai grija la rechini ca sa nu te manace rachinii trebuie sa fii foarte avansat la sumba diving si incearca in fiecare zi din sims
ca odata eu am vazut o sirena dor ca nu stiam cum sa ii cer chestia aia verde pe care trebuie sa o manance dar acum stiu trebuie sa te imprietenesti mult cu ea si apoi este ceva pe care sa apesi iti dai tu seama! Sper ca te-am ajutat. smug