| adriancraiescu a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de jocul Metin2RO. Ce trebuie sa omor pentru Lv 14 la cal armat?

6 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Trebuie sa omori maimutele, care iti vor da o medalie si cu ea te duci la grajdar si completezi "quest-ul" pe care ti-l v-a da.

Succes!

| YborR a răspuns:

Calul normal se face la lvl 25, calul armat la 35, si calul militar de la 45+... acestia se fac cu ajutorul medaliilor de cal.Bafta!winking

| adriancraiescu explică (pentru YborR):

Mai. Eu vreau sa stiu ce trebuie sa omor sa fac lv 14 la cal. Nu la ce lv se face calu armat, militar etc...Si apropo, militaru se face la 50.

| YborR a răspuns:

Nu ai cum sa îl faci la lvl 14, poate doar daca duci la grăjdar harta de călărie. că nu ai cum altcumva. happy

| adriancraiescu explică (pentru YborR):

Eu nu ma refer la ce lv se face calul armat. Am armat. Ca sa fac lv 14 la el. Ce trebuie sa omor? Am facut lv 14 la cal demult deci nu mai am nevoie de ajutorul tau.

| spRYnt3R a răspuns:

Salut!
Pentru medalie omoara maimutele din temnita maimutelor din map 2
Pentru a te creste levelul trebuie sa omori amazoane ori din aia de 20 sau tigri ursi
SUCCES!