| Amii19 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de jocuri.Cum pot sa ma joc metin fara sa il descarc? Stiu ca este o intrebare stupida. Dar va rog spuneti-mi.

5 răspunsuri:
| DownAnima a răspuns:

Nu poti deoarece metin2 este un joc mmorpg cu client in nici un caz pe browser happy

| KnightOfNight a răspuns:

Nu ai cum deoarece metin2 este joc client (necesita descarcare in PC) nu este joc browser.Indiferent daca e RO sau privat.

| Freshh a răspuns:

Simplu.Nu poti!

| Amii19 explică:

Va rog

| dinupatriciu22 a răspuns:

Poti...intri pe like-ul asta si www.metin2ro onlinegameforce@.com
merge sa joci online. funda