| ElviraSkotwer a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare, ma tot contrazic cu prietena mea in legatura cu un joc, eu mi am comandat sims 4 de pe net, si ea spune ca degeaba il cumpar ca nu o sa am nici un update pe el, dar eu zic ca daca cumpar sims 4 am orasul, si vampiri, si altele, deci ce credeti? daca cumpar sims 4 am si update uirle automat?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Tu ai cumparat Sims 4 jocul de baza. Vampirii, orasul, etc sunt continut suplimentar care se plateste separat happy

| alexpahar a răspuns:

Updateuri-le le primesti de pe origin gratis, dar continutul suplimentar(DLC) se cumpara separat.