| vladbosul a întrebat:

Buna am si eu o intrebare. Pe metin2 mania dupa ce imi fac un cont intru pe metin si zice contul este blocat si dupa aia intru iar pe pagina de start si zice contul a fost banat.Nici n-am intrat pe el.Cum imi fac un cont este banat. DECE?

Răspuns Câştigător
| MissYMarYa a răspuns:

Intra pe idu pe care ti l-ai facut si activeazati contul - ai primit un imail si acolo scrie linkul apsal si l-ai activat funda?big grin sau fa-ti altu big grin

2 răspunsuri:
| CoRe133 a răspuns:

Pretene daca iti faci cont pe Mania trebuie sa til activezi de pe email. Dupa poti intra si juca. Sper ca te-am ajutat.

| EuAndrei3775 a răspuns:

Trebuie să-ţi activezi contul de pe adresa de e-mail a ta.