| Kathya a întrebat:

Am si eu o mica problema cu laptopul. Mi s-a stricat windowsul pe el, si laptopul meu nu are spatiu pentru cd-uri. Cum as putea sa pun un windows pe un stick, ca sa mi-l porneasca? Funda happy

Răspuns Câştigător
| Kathya explică:

Cumpara un windows nou exemplu Windows 8 deja s-a lansat acum!

3 răspunsuri:
| ThaPower a răspuns:

Buna,Poti baga un stick cu un windows de la parintele tau daca are sau poti reinstala si la usb bagi windows-ul si poti sa ai un windows nou. Sper ca te am ajutat big grin

| Kathya explică (pentru ThaPower):

Am incercat sa bad windowsul pe stick, dar cand il bagam in laptop, nu mi`l citea.

| Kathya explică (pentru Kathya):

Cumpara un windows nou exemplu Windows 8 deja s-a lansat acum!

| GabrielRazvan1982 a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=1145 vezi aici daca te ajuta cu ceva