| Raluca2814994 a întrebat:

Buna...am si eu o problema.
Am si eu un laptop Lenovo, problema este urmatoarea.
Cand intru in league of legends se modifica la maxim lumizitatea la laptop, in joc, doar cand sunt in lol si sunt pe full screen.
Daca nu sunt pe full screen in league of legends, luminozitatea la ecran ramane exact cum am setat-o eu, din dreapta de jos a ecranului.
Problema asta a inceput de astazi, pana acum ramanea luminozitatea la laptop exact cum o setam eu, chiar daca eram pe full screen in league of legends.
Stie careva cum rezolv problema? Adica sa ramana luminozitatea la laptop exact cum o setez eu, chiar daca sunt pe full screen in lol?

Răspuns Câştigător
| DonMoldo a răspuns:

Poti modifica luminozitatea daca ai placa video Nvidia (click dreapta pe desktop - Nvidia Control Panel - Adjust desktop color settings si modifici tu de acolo)

O alta varianta ar fi sa descarci un program pentru brightness gasesti pe Google o multime daca nici asta nu rezolva problema uite aici un video.

https://www.youtube.com/watch?v=KWo58odYm7g&ab_channel=MDTechVideos

3 răspunsuri:
| RoseLily a răspuns:

Lenovo.is good.
I have a Lenovo laptop too.perfcet

| RoseLily a răspuns:

Sometimes it's not that convenient to play games on a laptop, like when I use a laptop to connect to a printer, HP 150nw tonerit doesn't always feel that good. So, I changed the Internet to wireless, much more convenient.