| Nanu_Mădălina_1993 a întrebat:

am si eu o problema. Am un laptop Asus X552CL-SX187D, si nu mai imi merge, ideea este ca azi am vrut sa il aprind, s-a aprins mi-a aparut " Welcome " si imi arata ca se incarca si a stat asa cam 10 minute, si daca am vazut ca nu se incarca am vrut sa-l sting. Dar nu mai merge nici sa il sting si nici sa il aprind straight face pana azi imi mergea super bine, si n-am instalat nici`un fel de program care sa-i dauneze. sa fie placa video? Sau sa nu mai imi mearga monitoru? Laptopu il am de cateva luni.

3 răspunsuri:
| crimena22 a răspuns:

Mai ai garantie la el? Sau ce jocuri ai descarcat? Daca mai ai garantie du-te si vezi ce are. Sau ar fi posibil sa se arda si placa video sau displayul... Sa stii ca unele jocuri au virusi din astia. Sper ca ti-am fost de ajutor, funda?

| Nanu_Mădălina_1993 explică (pentru crimena22):

N-am jocuri, nu obisnuiesc sa ma joc de fel, iar garantie am, dar am ramas surprinsa ca pana aseara mergea foarte ok, nici nu dadea semne ca ar avea ceva iar azi dintr-o data. ehm aia e. Multumesc! :*

| crimena22 a răspuns (pentru Nanu_Mădălina_1993):

Si mie mi s-a stins calculatorul dintrodata si am aflat ca s-a ars displayul. Nu uita de funda, te rog.