| Barsan a întrebat:

Buna am si eu o problema cu Counter-Strike banuiesc ca ati auzit de jocul acesta... dar sa revenim la problema:de cand am inceput sa joc jocul acesta nu imi merge pe modul OpenGL (Option-Video-Renderer aici nu pot seta pe OpenGL decat pe Software sau D3D va rog ajutati-ma sunt disperat
dau funda!

Răspuns Câştigător
| FrostByte a răspuns:

Si placile din 2000 suporta OpenGL raised eyebrows E un must pentru toate placile. Tu de fapt nu ai instalat driver-ul pentru placa ta video. Cauta numele fix al placii, ia forceware-ul ( driver-ul ) instaleaza-l si totul o sa fie bine.

2 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Placa ta video nu suporta modul OpenGL
Oricum D3D e la fel cu OpenGL, este un mod pentru cei cu placi video care nu suporta OpenGL, ca a tahappy

| stefania_8569 a răspuns:

Pai eu il joc pe pc si nu stiu cum sa fac sa ma joc pe tel dar daca ai net poti sa intri si sa-l cauti sau poti sa til pui pe tel cu cablu de date cam atat stiu daca ai incercat deja astea scuze imi pare rau daca nu te-am ajutat cu ceva