| lixu16 a întrebat:

Buna Am si eu o problema cu internet explorer chrom etc. De cate ori intru pe internet indiferent de browser in partea de sus a paginii imi apare o bara cu urmatorul mesaj : TO HELP PROTECT YOUR SECURITY INTERNET EXPLORER HES BLOKED THIS WEB FROM DISPLAYING CONTENT WITH SECURITY CERTIFICATE ERRORS.
va rog mult de unde pot dezactiva chestia asta sau cum sa scap de ea? Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| AdySnaP a răspuns:

Si eu am avut problema asta, seteaza-ti data si ora asta a fost problema la mine

| lixu16 explică (pentru AdySnaP):

Multumesc frumos! Sfatul tau a functionat!

1 răspuns: