| MariusDaranga a întrebat:

Buna,am si eu o problema cu laptopul.Il am de 6 luni si inca din prima luna a inceput sa faca figuri,in sens ca tastele 8, >i,k, merg cu intrerupere... Dupa 2-3 zile si-a revenit.Acum vad ca iar face fite...O solutie?

Răspuns Câştigător
| Mihai987567 a răspuns:

Du-l in garantie (mai bine l-ai fi dus de la inceput) dar nici acum nu cred ca-i tarziu, spune-le ce s-a intamplat si a ca fost defect de cand l-ai luat, daca te rogi un pic de ei. poate ai noroc si ti-l repara in garantie, fara sa scoti bani din buzunar.