| Crăciun_Mihai_1994 a întrebat:

Am si eu o problema cu League Of Legends. Aceasta e urmatoarea: astazi am jucat putin lol si a fost totul ok, acum seara am incercat sa ma conectez din nou dar nu se mai deschide jocul si apare eroare urmatoare "Rads Error" am oprit firewall dar tot asa imi apare am schimbat si la internet protocol version 4 am incercat si cu cmd si la fel si in folderul rads de unde este instalat jocul system. Am facut toti pasii care se puteau face pentru a rula jocul dar aceiasi problema, am sters jocul si l-am reinstalat iar la fel. Spuneti-mi va rog ce e de facut sau ce pot face!
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Https://www.youtube.com/channel/UCyi6e6vg93m0VUyI05PGgow propriul lor cont de youtube unde iti vor raspunde si iti si arata ce sa faci si cum, doar scrie-le si cauta la video-uri.Bafta!