| anonim_4396 a întrebat:

BUNA! Am si eu o problema cu okazii.ro, de ceva timp nu mai pot intra pe contul meu, scriu numele si parola si imi apare fundalul de la utilizator si parola galben si cam atat nu zice nici ca e gresit nici ca e corect! Mentionez ca am verificat contul de pe alt pc si merge! dau 2 funde pentru cine ma rezolva!

Răspuns Câştigător
| catshome a răspuns:

Pai... Daca folosesti Mozila incearca sa schimbi cu Google Chrome, sau daca folosesti Chrome sa instalezi si Firefox Mozila, sau incearca sa folosesti Internet Explorer. Altceva nu stiu ce poti face. BAFTA!

1 răspuns:
| catshome a răspuns:

Atunci... nu am nici o idee care ar putea fi problema. Scuze. BAFTA!