| Edwward a întrebat:

Buna,am si eu o problema cu un joc. Este vorba despre Need For Speed Most Wanted(2005). Intru in joc,totul merge perfect, fara cel mai mic lag, si dupa 1-2 curse,se opreste jocul,sau in timpul storyline`ului la Carrer. Cat merge,jocul imi merge perfect, fara lag fara nimic,nu am probleme,dar dupa o cursa doua se opreste, ori imi apare eroare Speed.exe has stopped working ori nu apare nimic, se opreste pur si simplu... Vreo solutie? straight face

2 răspunsuri:
| Afanase_Ioan_1998 a răspuns:

1 - scaneazati calculatorul, poate ai virusi!
2 - reinstaleaza jocul, poate nu sa instalat ceva cum trebuie!
(3 - in caz ca ai schimbat textura si geometria masinilor (adica in caz ca ai schimbat masinile cu totul), incearca sa le repui pe cele originale! daca nu copieti salvarea de la joc si treci la pasul 2).

| Edwward explică (pentru Afanase_Ioan_1998):

Virusi n-am in pc,am antivirus cu licenta, jocul merge perfect doar ca dupa un timp se opreste singur nu stiu de ce, iar masinile, nu am schimbat nimic totul e original, si e a doua oara cand il reinstalez. happy