| razvystegarul a întrebat:

Am si eu o problema destul de mare! Nu pot accesa my documents. Imi zice asta: "This operation has been cancelled due to restriction in effect on this computer. Please contact your system adminsistrator." pe langa My document nu pot accesa nici "RUN", nici "Task Manager". Va rog ajutati-ma!

FUNDA!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| baNutzZu a răspuns:

Cred ca cel care ti-a instalat windowsul a pus restrictie la acel folder ca sa nu poti intra in el. Contacteaza-ti administratorul, daca ai un frate o sora ceva intreaba daca a pus vreo parola ceva.