| d0rina a întrebat:

Buna am si eu un laptop toshiba satellite c660d-102 si astazi mi s-a inchis singur de 2 ori si cand am vrut sa-l deschid din nou nu a mai mers abia dupa 10 minute am reusit sa-l redeschid. Stie cineva care ar putea fi problema?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pune doua carti sub el in partea unde este ecranul ca sa circule un curent de aer sub el. Ar trebui dus la curatat. Apoi ar trebui cumparat un supor cu cooler (ventilator), speciale pentru laptop. eu am gasit asa ceva si la pretul de 60-80 lei.