| GabrielGaby a întrebat:

AM sniper elite dar nu imi merge pe multiplayer,cand intru imi apare ecranul galben apoi iese jocul, ce sa fac dati un link de download va rog mult(metionez ca pe single-player imi merge foarte bine)@@@@
Yahoo: burdea_gabriel99
Skype: gabriel.bogdan8

Răspuns Câştigător
| AdyHytPower a răspuns:

Salut, Sniper Elite este pentru multiplayer doar atunci cand exista servere si pentru fiecare versiune exista un cod diferit cauta acel cod in locul unde l-ai downloadat, eu il am original si merge datorita codului BAFTA

1 răspuns:
| Andreizlataru a răspuns:

Merge?