| ZOUKYE a întrebat:

Am tot pus intrebari despre jocuri shooter.Mai pun una.Ce jocuri shooter/actiune/aventura stiti cu grafica asa si asa cam ca la Call Of Duty Mw1?

Răspuns Câştigător
| PetRu_Eduard_1998 a răspuns:

Far Cry2, Mw2, Batlefield2, Hitman Blod and Money, Hitman 3 ..alte nu mai stiu. Funda? PS:Eu am jucat toata seria Modern Warfare si fiecare joc e misto in felul lui sau naspa..Cum e moartea lui Soap in MW3!

| ZOUKYE explică (pentru PetRu_Eduard_1998):

Ajuta-ma si pe m cu cv....Merge mw3 pe 1gb ram?

3 răspunsuri:
| usernameSg0 a răspuns:

F.E.A.R. 2, Medal of Honor, Saints Row 2, Wolfeinstein 2...si cam atat stiu. Funda? Bafta!

| PetRu_Eduard_1998 a răspuns:

Merge da filmele s-ar putea sa mearga intepat, repet filmuletele nu jocu! si de incarcat mai greu daca ai placa dedica o sa mearga la detalii minim daca vrei sa joci Mw3 poti sa incerci...Funda.plzzzz