| GiGeLVaSiLe a întrebat:

am un calculator cam vechi am incercat multe metode sa-l fac sa mearga mai bine. amd smepron processor 2600+, 256mb ram, RADEON 9200 series, 80 gb HDD. Fara raspunsuri de genul:impingel din spate, aruncal pe geam sau cumparati altul etc...

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Ii bunicel, dar trebuie multe de facut la el daca nu ai reinstalat windowsul de vreo 5-6 luni reinstaleaza-l si din tot nu doar din c.

| GiGeLVaSiLe explică (pentru DraGfirE):

Nu pot sa reinstalez windowsul si in d si e am vreo 20 gb de poze si 20gb de muzicasad

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci...e mult prea vechi
daca era ceva mai bun iti recomandam advance system care, sau game booster.sau pc tuneup...dar e mult prea vechi ca sa aiba vreun efect