| GiGeLVaSiLe a întrebat:

am un calculator mai vechi:AMD sempron processor 2200+, 256MB RAM, radeon 9200 series, 80GB HDD.in ultimul timp merge foarte greu. ce pot sa fac ca sa mearga mai bine? astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In ordine: schimba si mareste memoria, schimba si mareste procesorul, schimba si mareste HDD-ul si apoi placa video

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ba cred ca da. Conditia este sa cauti atent pe net si vazi unde sunt mai ieftine.

| GiGeLVaSiLe explică:

Dar,cat ma ajunge asta? nu as iesi mai ieftin cumparand un calculator second hand?

| GiGeLVaSiLe explică:

Ok multumesc