| Annouka a întrebat:

Am un canal de YouTube dar am nevoie sa stiu de ce cand filmez imi merge greu... se blocheaza BRUSC si merge lent! Am incercat toate aplicatiile cu rating si recomandate chiar de alti YouTuberi! Va rog frumos am nevoie sa aflu!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Atunci se comporta asa cand e slab netul sau dispozitivul, netul banuiesc ca nu e slab, ramane dispozitivul... Acel specialist de ce nu ti-a zis ce are daca e asa specialist? happy Imi pare rau dar nu stiu ce altceva ar putea avea...

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Dispozitivul pe ce faci astea este slab!

| Annouka explică (pentru lpavel):

Fac pe Huawei Y6 II+
Nu e slab

| lpavel a răspuns (pentru Annouka):

E slab! Seteaza sa filmezi cu o rezolutie mai mica!

| Annouka explică (pentru lpavel):

MERSI CU SLABUL TAU! Am mers la un specislist in IT SI A ZIS CA NU E SLAB DRAGA! Te rog nu mai comenta si ajuta mă

| lpavel a răspuns (pentru Annouka):

Atunci se comporta asa cand e slab netul sau dispozitivul, netul banuiesc ca nu e slab, ramane dispozitivul... Acel specialist de ce nu ti-a zis ce are daca e asa specialist? happy Imi pare rau dar nu stiu ce altceva ar putea avea...