| geogas a întrebat:

Am un hack pentru hidden cronicles si imi cere parola la dezarhivare. Primul care pune parola BUNA va primi FUNDA+VOT PS:HiddenChroniclesHackToolv5. 0

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Impresia ta care este? Ca parola este universala? Te inseli! Fiecare pune parola exact cum ii trece prin cap si cine poate sa stie ce parola a pus uploaderul la momentul acela? E ceva ce nu poti stii sau ghicii. Si ca sa-ti argumentez daca vrei o sa-ti dau 2 foldere care sunt la fel dar cu parola diferita. Nu ai cum sa stii/afli o parola la un fisier daca nu este scrisa pe site-ul de hosting pe care a urcat acel fisier.