| LoveSroL a întrebat:

Am un laptop Dell Inspiron 15 5555 series l-am cumparat de 2 luni deci e aproape nou si zilele trecute mi-am instalat cateva jocuri.Jocul porneste merge perfect iar dupa vreo 2, 3 secunde se blocheaza si imi apare eroarea asta : Application has been blocked from accessing Graphics hardware.
Application fifa15.exe has been blocked from Accessing Graphics hardware. Am incercat tot felul de metode dar nimic nu a functionat laptopul are :
Processor: AMD A6-7310 APU with AMD Radeon R4 Graphics 2.00 GHz Windows 10.
Astept raspunsuri... Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ILoveLoverbirds a răspuns:

Verisorul meu a avut o eroare de genul asta. Eu cred ca cel mai bine este sa te informezi pe internet si apoi sa duci laptopul la un service de electronice.