| BonAir a întrebat:

Buna am un laptop foarte bun,dar imi merg unele jocuri sacadat si ar trebui sa imi mearga bine, am placa video amd radeon hd 7610M am auzi mai multe plangeri...ce sa fac oare?

3 răspunsuri:
| Borderline a răspuns:

Din cate stiu eu pe Laptop jocurile o sa mearga tot timpul mai greu decat pe PC. (Asta vorbind in general, nu comparam un pc de 256mb ram cu un laptop de 8gb ram)

| BonAir explică (pentru Borderline):

Ii un site care iti arata daca iti merg anumite jocuri, si jocul acela nu cere mul ii L.A Noire si 6 giga, i3, ar trebui sa imi mearga

| Borderline a răspuns (pentru BonAir):

Http://www.game-debate.com/, acesta e site-ul.