| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am un laptop fujitsu Siemens si are 2 gb de ram, doar ca imi merge doat cu o placuta adica doar cu 1 gb, cand o pun si pe a 2-ua apas pe buton sa se deschida, se deschide si dupa se blocheaza si daca mai incerc o data sa in deschi se aude k porneste dar nu se vede nimic.
Cand scot placuta si las doar una atunci merge, dar mie ciuda ca presupun ca cu 2gb in loc de unu ar merge mai bine.
Intrebarea mea este STITI CUMA DC NU MERGE CU AMAN 2-UA?

Răspuns Câştigător
| raduradu2014 a răspuns:

Adica este arsa a doua placuta. cumpara alta si va merge. funda