| SimoneGanu10 a întrebat:

Am un pc destul de slab. Ce jocuri imi recomandati?
Specificatii ale pc-ului: procesor Intel pentium 2020M
grafici Intel hd si 4gb ram.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poate suna straniu, dar se pot juca foarte multe jocuri, dar versiunile mai vechi (facute de peste 5 ani inainte).

Majoritatea jocurilor populare au asemenea versiuni, iar daca folosesi Win XP sau W7 atunci le poti juca (e posibil sa fie necesara reducerea rezolutiei jocului).

Daca ti-ai monta si o placa video cu memorie de 256 Mb sau mai mare, atunci performantele s-ar putea mari, cu drivere adecvate.

| georgeenglezu2016 a răspuns:

Fifa 2008, 2007, gta san andreas, gta vice city, counter strike 1.6.