| Anonim202949201 a întrebat:

Bună, am un playstation 3 l-am luat de câteva luni, a mers ok doar cablul hdmi era puțin strâmb. Capătul care se baga în PS. După ceva timp conectam la TV și nu mai mergea, pornea dar nu se mai vedea nimic pe TV, spunea ca nu este semnal... Oare ce poate fi? Eu cred ca acolo unde bagi cablu hdmi în playstation este stricat... Dau fundă (urgentttt!)

2 răspunsuri:
| SoulReaver a răspuns:

Da s-a stricat mufa din consola. Cumpara sau imprumuta un alt cablu sa testezi inainte sail duci la reparat.

| Anonim202949201 explică (pentru SoulReaver):

Am schimbat cablul am luat unul nou și tot asa face...