| Rax a întrebat:

Buna,am un router wireless Tl-WR541G-TL-WR542G.a trebuit sa l resetez. spuneti mi va rog ce anume completez la User name si Password in Network WAN, PPPoE fiind WAN Connection Type.Mai trebuie la Dns completat ceva? de pe internet nu m -am reusit.multumesc,funda

Răspuns Câştigător
| AwGenetix a răspuns:

Pentru user si password trebuie sa cauti in contractul cu RDS, conexiune PPOE.

1 răspuns:
| AwGenetix a răspuns:

User:
password:
dns: 8.8.8.8

| AwGenetix a răspuns (pentru AwGenetix):

Pentru user si password trebuie sa cauti in contractul cu RDS, conexiune PPOE.