| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Mini 2 si nu imi mai citeste cardul de memorie. Mi-a scapat pe jos si cred ca de atunci nu il mai citeste.Ce as putea sa ii fac? Am dat Reveniti la Setarile Fabricantului dar nu s-a schimbat nimic sad.Imi poate da cineva un sfat? Nu am unde sa il duc la reparat pentru ca nu e nici un service in apropiere si nu sunt in tara. Funda si vot pentru restul. Multumesc mult! scuze cat

Răspuns Câştigător
| sheamussheamus a răspuns:

Poti cauta niste video pe youtube cum il poti face sau daca ai zis ca nu e niciun service in apropiere poti suna la firma de la care l-ai cumparat!
Funda? happy