| anonim_4396 a întrebat:

Am un xbox360 si nu pot sa joc unelea jocuri deoarece imi spune ca memorie este insuficienta (nu instalez jocurile, le cumpar)... am sters toate jocurile salvate, absout tot ce aveam chiar si profiluri si acum nici celelalte care mergeau dar le-am sters spun ca nu am memorie etc.
Ce pot sa fac? Se poate cumpara vreun card de memorie sau sa chem pe cineva care se pricepe sa umble la el?

1 răspuns:
| Børgø a răspuns:

Resetaza xbox-ul din fabrica sau pune pe cineva sa formateze stocarea.