| Girl228899 a întrebat:

Am văzut recent că aplicația Facebook a adăugat o nouă reacție,acesta fiind cunoscută sub numele de "floricica mov".
Aş dori şi eu să ştiu,cum o pot introduce,căci, deşi am actualizat aplicația, mie nu îmi apare.
Du fundă happy

2 răspunsuri:
| Nita_Alin_2002 a răspuns:

Nu a aprut o noua reactie. Poti acum sa reactionezi la comentarii, dar nu s-a adaugat nicio floricica mov happy

| Andreea115525874888665 a răspuns:

Reactia numită și "floricica mov" nu se mai poate folosi deoarece a fost adăugată doar de ziua mamei. Doar unele persoane le mai pot folosi dar habar nu am cum laughing