| anonim_4396 a întrebat:

Bună, am vrut de curând să fac o comandă de pe eMAG!
Numai că, mi-au cerut adresa de e-mail!
Cea ce nu prea mea convenit!
Leam zis că nu am, chiar dacă aveam!
Motivul că, nu vreau să le dau tot, tot, tot!
(Nu de alta, da peste tot unde mergi, îți cere tot, inclusiv adresa de e-mail, și + de asta vor să te mai bage și în baza de date!)
Miau zis astfel că nu pot plasa comanda, dacă nu le dau o adresă de email!
Iam întrebat de ce nu pot plasa o comandă, fără adresa de e-mail?
La ce le trebuie și adresa de e-mail?
Miau tot dato aceeași și aceeași, că nu pot plasa o comandă, fără adresa de e-mail!
Leam zis că anul trecut am comandat tot de la ei, și nu mi-au cerut adresa de e-mail!
Miau spus că sa "midificat sistemul"!
atunci am renunțat, și nu am mai comandat!
Mie unul nu îmi place sa dau toate datele pe internet!
pentru că nu știu unde ajung!
Voi ce părere aveți?
Dar de eMAG?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ca e penibil faptul ca nu vrei sa le dai un maillaughing Si pe ce vrei sa iti trimita factura si garantia electonica? Prin porumble calator?

| marinaru777 a răspuns:

Poti sa le dai linistit parola la email o stii doar tu, ei au modificat pentru a trimite eventual oferte, promotii si sa atraga clientii.Le dai emai lul atata tot parola o stii doar tu.

| Costi125 a răspuns:

Esti cam ratat, nu?