| black13snp a întrebat:

Am vrut sa ma joc ceva pentru fun si am intrat pe un site de blackjack, era gratis, adica am avut acolo1000jetoane...am ramas cu mai putine si am pus un bet prea mare si am primit o notificare pe browser daca vreau sa mai adaug 1000jetoane si am apasat din greseala pe da.Se poate sa trebuiasca sa platesc ceva, fara sa fi primit alta avertizare sau fara sa imi fi scris nici o data personala sau ceva? siteul avea in nume wizard cred

1 răspuns:
| SkullKiller13 a răspuns:

Nu mai intra niciodata pe astfel de site-uri. Acuma nu stiu daca iti ia banii, dar cred ca daca nu mai intri nu o sa platesti nimic
Daca iti trimite notificare sa mai joci, sterge-o si dezactiveaza notificarile de la acel site din setari.
Sper ca te-am ajutat