| GeorgeLezeu a întrebat:

am windows 7, si joc metin, dar am o mare problema. La unele metine (cele cu launcherul cu fereastra sura pe care scrie in chineza pe un buton, de unde se porneste metinul). Inainte cu windows XP, nu aveam aceasta problema. Nu stiu ce sa fac, am antivirusul AVG, nu cred ca e din cauza aia, va rog help!

1 răspuns:
| XxHAOSxX a răspuns:

Sie eu am windows xp si am aceiasi problema...Cateodata merge cateodata nu.Mai tuturor li se intampla.E clientul facut prost.