| MariiiaLUV a întrebat:

Are cineva hack pentru imvu? Am tot incercat sa intru pe imved.com dar de fiecare data cand intru, e inchis...

4 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Buna MariiiaLUV nu exista hackuri si daca exista de ce vrei tu sa trisezi si oricum iti pierzi contul imediat dupa ce folosesti codurile.

| MariiiaLUV explică (pentru DraGfirE):

Poate asa este,dar niste prietene de ale mele au jucat si ele imvu mai de mult si au avut hack si au primit credite.Una dintre ele nu si-a pierdut contul, insa cealalta a avut contul blocat timp de un an, pentru ca a vrut sa aiba prea multe credite (banii din imvu ) happy Acum nu stiu ce sa zic...

| DraGfirE a răspuns (pentru MariiiaLUV):

Faci cum vrei eu tot timpul joc cinstit, de ce sa pierd la ce am lucrat.

| Anonymus314 a răspuns:

Nu exista coduri pentru jocurile browsergame(imvu,travian, triburile, grepolis etc.).