| anonim_4396 a întrebat:

as avea nevoie de ajutor. Mi-am cumparat cartela de vodafone cu internet pentru 7 zile si am activat netul dar nu merge sa intru deloc nici pe google.Am telefon samsung s5230 si nu prea stiu ce sa fac sa mearga.Trebuie sa mentionez ca inainte de cartela de vodafone am avut cosmote
FUNDA CELUI MAI RAPID SI BUN RASPUNS!

1 răspuns:
| viorelleu a răspuns:

Buna deny! stiu despre ce e vb! telef trebuie formatat pentru o asa folosinta dar la Vodafone! eu am avut Samsung pe sina nu mai tin minte modelul cu net pe el si nu imi mergea pe et decit pe reteaua care era scris pe el1 cartela intra si primea semnal dar netu nu puteam sa folosesc! trebuie sa suni la serviciul de Vodafone! du-te la ei si explica-le sa iti faca ei automat sau iti spun ei unde trebuie sa suni