| Nimeni91 a întrebat:

As avea o intrebare legata de messenger. Eu am doua conturi, insa pe unul dintre ele nu îl mai pot folosi, habar nu am de ce, nici nu il mai pot gasi atunci cand il caut, nici nu ma mai pot conecta la el. Am incercat sa ma conectez, insa nu pot. Cineva mi-a spus ca atunci cand i-am trimis mesaj l-a vazut, insa acum nu îi mai apare nici contul meu la contacte, ca si cum l-as fi sters.A incercat o verisoara sa dea un serch la contul meu pe messenger, insa nu il poate gasi nici ea. Ce o fi?

1 răspuns:
| ILoveCringe4427 a răspuns:

Poate ca este dezactivat. Se poate ca cineva sa il fi furat si dezactivat daca nu il gasesti.

Daca iti amintesti account-ul si parola poti sa il reactivezi dupa ce intri pe el din nou. Daca nu iti mai sti account/parola poti incerca sa il recuperezi la rubrica "I lost my account/password" cand iti scrii account-ul. Vei avea nevoie de adresa de mail cu care l-ai legat si sau de nr de telefon.