| Danielmor a întrebat:

Buna,as avea o nelamurire legata de Youtube orice pe orice videoclip apas imi deschide o pagina suplimentara about black sau jocuri pxxxx online dau X si dau sa porneasca clipul si imi deschide un clip stupid pe limba Rusa sau Ceha si are in jur de 30 secunde si nu pot incepe nici un video fara sa nu vad prostia aia
Cine ma poate ajuta sa scap de aceste 2 chesti va rog!
DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| Aleexx99 a răspuns:

Probabil e de la un virus ceva. Daca ai un antivirus iti sugerez sa dai scan.

| AlecuAlex a răspuns:

E clar ca ti-ai luat niste panarame care se adauga automat la browser recomand sa stergi browserul sai dai la aplicatii/uninstall si sa stergi ce ti se pare suspect alea se instaleaza cand mai instlaezi ceva nelegit de pe net